Olej lniany do drewna dla firm, sklepów i hurtowni.

Olej lniany do impregnacji drewnaOlej lniany do drewna dla firm, sklepów i hurtowni.

Olej lniany do drewna numer jeden naszej sprzedaży w zeszłym roku. Od połowy zeszłego roku zaczęły zgłaszać się do nas różne firmy. Zarówno te z budujące domy z bali i drewna, a także sklepy i hurtownie. Od ponad pięciu lat współpracujemy z Bieszczadzką firmą Rutkowscy domy z bali naturalnych. Zapewne wielu naszych czytelników kojarzy ją z naszych wpisów, a także serialu “Przystanek Bieszczady”.

Używają Oni od ponad pięciu lat oferowane przez nas preparaty do ochrony i konserwacji drewna.  Z powodu zadowolenia ich Klientów nasza współpraca rozwija się bardzo dobrze.

Jeżeli spodoba Ci się ten artykuł wspomóż mnie – Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak to zwykle bywa wiadomości roznoszą się pocztą pantoflową. Tak jest również w naszym przypadku. Nasi Klienci polecają swoim znajomym nasze produkty, które stosowali do własnych potrzeb. Niektórzy z nich wręcz wymuszają użycie przez firmy budujące z drewna naszych produktów przy swoich inwestycjach.
Być może nasza dalsza współpraca z Parkami Narodowymi doprowadzi do tego, że kolejne Parki Narodowe będą “rozjaśniały’ drewno z dotychczas bardzo ciemnego brązu.

. Niektórzy z naszych Klientów, którzy są czytelnikami naszej strony wręcz często uczą swoich “mistrzów” w zakresie obróbki, konserwacji i ochrony drewna.

Być może właśnie to powoduje, że zaczęły zgłaszać się do nas firmy chcące pracować jak i sprzedawać nasze produkty.

Długo dość o tym myśleliśmy.

Czy mała rodzinna firma da sobie radę z logistyką i wszystkim tym co wiąże się ze zwiększonym obrotem naszymi towarami. Postanowiliśmy spróbować . Tym, że jest to i tak nieuniknione z biegiem czasu. Podjęliśmy decyzję, że póki co nasze produkty ze zrozumiałych względów nie trafią do sieciówek. Naszym priorytetem będą w tym roku firmy budujące domy z bali i drewna, a także mniejsze hurtownie, sklepy lokalne i tradycyjne stolarnie.

Zostajemy oczywiście przy łodziach drewnianych, których jest coraz więcej. W tej dość hermetycznej społeczności, która wymienia między sobą doświadczenia nasze produkty wyparły praktycznie konkurencyjne firmy jeżeli chodzi o rynek warszawski i nie tylko rynek prac szkutniczych.

Tak więc zapraszamy do współpracy odbiorców o jakich wcześniej pisałem. Zapewnimy dobre ceny przy odpowiednich zamówieniach.