Mchy i porosty – masz z nimi problem? PRG-30 pomoże.

Mchy i porosty. Jak usunąćMchy i porosty – masz z nimi problem? PRG-30 pomoże.

Nie ważne czy na drewnie, dachówce czy blaszanym pokryciu dachu.
Zapewne wiele osób, które to czytają ma z tym problem.

Z chęcią przedstawię Wam dwa skuteczne i sprawdzone sposoby.

Pierwszy z nich, o którym już pisałem na naszej stronie to użycie mydła lnianego.
Można je stosować na drewnie, blachach, kamieniu, cegle i dowolnie innej każdej powierzchni.

Teraz przedstawię Wam kolejny sposób o którym także już pisałem ale nieco był on ukryty w teście o środku biobójczym naturalnego pochodzenia.

PRG-30 jest właśnie takim preparatem. Nie zawiera on nawet chloru jak spora ilość tego preparatu na rynku. Jest oparty naturalnych składnikach co nie czyni go wcale słabszym od innych. Testując kilka preparatów rynkowych ośmielę się napisać, że od wielu z nich jest o wiele skuteczniejszy.

Niszczy skutecznie szkodniki techniczne żerujące w drewnie. Sprawdzony na budynku Muzeum Kampinoskiego Parku Narodowego. Tam świetnie poradził sobie ze spuszczelem. Nie wiemy tylko czy go zabił czy doprowadził do tego, że spuszczel się otorbił i pozostanie przez dłuższy czas nie aktywny.

Mimo natłoku pracy stwierdziłem, że czas popracować także przy domu. Balustrada zabezpieczona kiedyś jakimś impregnatem marketowym ( w ramach testów) już dawno odsłoniła drewno i pojawił się rozkład szary. Oczywiście nie trzeba było długo czekać na mchy, które pojawiły się od północnej strony.

Zrobiłem zdjęcia przed i po które prezentuję. Po spryskaniu zamszonego drewna mchy i porosty zniknęły dosłownie w chwilę

PRG – 30 potwierdza swoje walory biobójcze, hydrofobowe i o działaniu filtru UV.
Mchy i porosty są dla niego najmniej wymagającym wyzwaniem.

W związku z tym macie teraz więcej informacji na temat działania tego środka biobójczego.
Decyzja czym usuwać mchy i porosty należ do Was.

Dobra informacja jest taka, że dzięki wzrostowi sprzedaży wielu artykułów, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Coraz lepiej dogadujemy się co do cen tych preparatów. To samo dotyczy produkowane przez nas mydła i oleju lnianego surowego.

Powoli ceny obniżają się poprzez promocje, w których uczestniczy nasz dostawca firma Kelmolis. Z kolei my dzięki zakupom większej ilości składników do wytwarzania mydła i oleju lnianego chcemy się podzielić tymi zyskami z Wami.

Jeżeli ten trend sprzedażowy się utrzyma ceny obecne w promocji być może uda się utrzymać jako stałe. To okaże się w przyszłym roku.

Wszelkie pytania – 577-149-841 lub email: info@hmf24.pl