Mydło lniane – naturalne

Mydło lniane HMF KonserwatorMydło lniane – naturalne

Mydło lniane HMF
Produkt w 100% naturalny i polski.
W procesie zmydlania niewielka część oleju lnianego nie zostaje zmydlone dzięki temu mydło lniane chroni i zabezpiecza mytą powierzchnię.

Mycie różnego rodzaju powierzchni.

Zalecane do mycia drewnianych, kamiennych oraz wszelkich innych podłóg. Mycie dachów, ogrodzeń, elewacji drewnianych i tynkowanych oraz kostki brukowej i etonowej zabezpiecza powierzchnię przed szybkim ponownym porostem mchów oraz przed plamami.

Dzięki naturalnemu pochodzeniu rewelacyjne do mycia BLATÓW kuchennych, desek do mięsa i żywności oraz wszelkich przedmiotów mających kontakt z żywnością.

Pędzle i akcesoria mające kontakt z farbami, lakierami wodnymi bardzo dobrze domywają się za jego pomocą. Szczególnie polecany do pędzli po malowaniu farbami olejnymi (lnianymi).

Świetnie domywa pędzle po wszelkich produktach firmy Kelmolis.

Glazura, wanna, umywalka czy toaleta nie stanowią dla niego problemów.

Usuwa plamy z ubrań, obrusów, pościeli i innych tkanin.
Wystarczy namoczyć powstałą plamę przez kilka minut mydłem lnianym, a następnie uprać w pralce
Jak zmywać mchy i pleśnie z drewna?

To bardzo proste. Wystarczy namoczyć czyszczoną powierzchnię wodą. Niewielką ilość mydła lnianego nanieść pędzlem i szorować szczotką ryżową albo z twardego włosia. Pozostawić na klilka – kilkanaście minut i spłukać. Płukanie po zastosowaniu mydła lnianego nie musi być zbyt obfite, dzięki czemu nie przemaczamy drewna, a pozostałe cząstki oleju lnianego konserwują je.

Kontakt z HMF24.pl: email – info@hmf24.pl, tel. 513-149-841 lub 576-041-441