Sauna z bali- wspólny projekt Rutkowscy domy z bali i HMF24.

Sauna z bali- wspólny projekt Rutkowscy domy z bali i HMF24.

Na zdjęciu widzicie saunę zbudowaną przez firmę Rutkowscy domy z bali naturalnych. Została ona wybudowana już jakiś czas temu na potrzeby nagrań do programu “Przystanek Bieszczady” produkowanego dla TV Discovery.
Obecnie sauna stoi na placu firmy.

Postanowiliśmy wspólnie aby wykończyć ją wzorcowo produktami Kelmolis i HMF24. Drewno zostanie umyte mydłem lnianym naszej firmy, zabezpieczone naturalnym preparatem biobójczym PRG30, następnie wnętrze impregnujemy i zabarwimy bejcą lnianą Ekomass.
Na zewnątrz użyjemy bejcy – farby lnianej Linotep.

Dzięki temu uzyskamy trwałe zabezpieczenie drewna oraz atrakcyjny kolor.
Firma Rutkowscy domy z bali naturalnych wstawi do środka odpowiedni piec i sauna zostanie uruchomiona.

W takim stanie będzie czekała na Klienta.

Nasza współpraca trwa już od dwóch lat. Do tej pory głównym produktem jaki używali Rutkowscy był środek biobójczy i impregnujący do drewna PRG30.
W ostatnim czasie zabezpieczana była przez nas podwalina do stawianego przez Rutkowskich domu z bali preparatem o nazwie Ekotep.  Jest to mieszanka smół drzewnych, oleju lnianego i terpentyny. Zawiera dodatek żywić drzewnych np. takich jak kalafonia.

W związku z tym, że większość Klientów chce sama zaimpregnować dom używają oni naszych produktów jako wskazanych przez budowniczych.

Teraz sauna będzie przynajmniej przez jakiś czas żywą reklamą zarazem rzemiosła Jacka i Przemka Rutkowskich jak również obiektem pokazowym dla naszych impregnatów.

Pozostały jeszcze do ustalenia kolory jakie ozdobią saunę we wnątrz i na zewnątrz, a także oczekiwanie na ocieplenie.
Niestety obecnie w Bieszczadach panują w nocy temperatury dochodzące nawet do ponad 20 stopni Celsjusza.

Jeżeli masz jakieś pytanie napisz do nas info@hmf24,.pl lub zadzwoń 577-149-841