Zaszczepieni pasją – domy z drewna do samodzielnego montażu.

Zaszczepieni pasjąZaszczepieni pasją – domy z drewna do samodzielnego montażu.

Zaszczepieni pasją od wielu lat budują domy z bali korowanych wodą. Oczywiście mowa tu o firmie Rutkowscy domy z bali naturalnych. Wiele osób poznało tą rodzinną firmę oglądając program “Przystanek Bieszczady” emitowany przez telewizję Discovery. Inni są szczęśliwymi posiadaczami wykonanych przez nich domów z bali. Czasy jak dla wszystkich były lepsze i cięższe. Po latach bytności na rynku domów drewnianych Rutkowscy postanowili poszerzyć swoje pole działania aby dostarczyć produkty najwyższej jakości w postaci domów z płaza, szkieletowych, saun, altanek, więźby rzeźbionej itp.

Jeżeli spodoba Ci się ten artykuł wspomóż mnie – Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zaszczepieni pasją

 

Powstające dotychczas w Bieszczadach domy z bala cieszą się dużą popularnością wśród wielbicieli drewna, a także natury. Odpowiednio grube bale nie wymagają ocieplenia, a dzięki czemu dom wewnątrz wygląda równie stylowo jak na zewnątrz. Ponadto co zresztą najważniejsze odpowiednio działa na mikro klimat wnętrza. Zycie w domach z drewna wzmacnia nasz układ immunologiczny i system nerwowy, a w efekcie zapewnia nam dłuższe życie. Dzięki uspokajającemu oddziaływaniu drewnianych serce człowieka bije wolniej. W czasie badań naukowych obliczono, że serce człowieka śpiącego w drewnianych wnętrzach zmniejsza częstotliwość pracy. W ciągu nocy człowiek oszczędza sobie godzinę życia pod względem kardiologicznym. Domy z drewna sytuowane są też często w przepięknych miejscach na łonie natury. To jeszcze bardziej zwiększa ich atrakcyjność, a także walory pro zdrowotne.

zaszczepieni pasją

Domy do samodzielnego montażu.

To najnowsza inicjatywa zaszczepionych pasją do drewna Jacka i Przemka Rutkowskich. Dzięki inwestycji potężne profesjonalne obrabiarki CNC rozpoczną oni już niebawem produkcję domów z bali płaskich, domów szkieletowych, pergoli, altanek, a nawet pięknych rzeźbionych bud dla naszych kochanych czworonogów. Urządzenia pozwolą także robić rzeźbioną więźbę w stylu góralskim, i innych aby zadowolić różne gusta. Masz dom z drewna? Już niedługo będzie można mieć też wannę z drewna czy też umywalkę. Wyżej wspomniane domy możesz montować samodzielnie lub zlecić to ekipie Rutkowskich lub dowolnie innej.

zaszczepieni pasją Bieszczady HDR wstepnie29aInstrukcja montażu i wykonanie nie pozwolą niczego zepsuć.

Dzięki instrukcji montażu oraz oznaczeniu elementów po pierwsze , a także zrobionemu według instrukcji fundamentowi będzie naprawdę ciężko coś zepsuć. Samodzielne budowanie dotyczy zapewne mniejszych konstrukcji typu domki działkowe, pergole, altanki, itp. Chociaż w sumie każdy może wypożyczyć dźwig i zbudować samemu coś większego.
Dzięki obrabiarkom CNC elementy będą dokładnie spasowane i powinno się je montować łatwiej niż klocki.

Czy zatrudnicie ekipę ze swojej okolicy, czy będziecie budować sami firma Rutkowskich będzie służyła Wam poradą. Ze wstępnych rozmów wynika, że również my czyli HMF24 będziemy partnerami handlowymi firmy Rutkowskich. Także będziemy służyli pomocą przy zakupie domów, montażu i zabezpieczaniu drewna od podstaw. Współpracując od wielu lat z Jackiem i Przemkiem i obserwując rozwój ich firmy cieszymy się, że Ci zaszczepieni pasją do drewna i budowania Bieszczadnicy rozwijają się w tym kierunku.  Cieszy nas myśl o dalszej współpracy dotyczącej nie tylko zabezpieczania domów.

Będziemy Was informowali na bieżąco o wszystkim co dotyczy tej tematyki. Zapraszamy też do kontaktu z nami.

Panorama sferyczna – Bieszczady  znad placu firmy Rutkowscy domy z bali naturalnych. Można obracać w zakresie 360 stopni i przybliżać.
Plus KOD do osadzenia tej panoramy na stronie www.

Odblokuj dostępProsimy zapoznać się z regulaminem płatności. Dostęp na 90 dni do treści ukrytych w serwisie. Informacji szczegółowych, zdjęć i video. https://hmf24.pl/regulamin-platnosci-dostep-do-tresci/