Bejca smolna – nowy produkt HMF24.pl

Bejca smolna HMF24Bejca smolna – nowy produkt HMF24.pl

Bejca smolna to nowy produkt firmy HMF24.pl do barwienia drewna, a także jego ochrony. Można ją aplikować zarówno natryskowo, a także pędzlem, tamponem, gąbką, itp. To właśnie zapytania naszych klientów odnośnie nanoszenia preparatów na bazie smoły drzewnej skłoniło nas do stworzenia bejcy smolnej.

Jednakże bejcę drzewną dobrze jest dodatkowo zabezpieczyć olejem lnianym do drewna lub olejem duńskim. Wzmocni to odporność na promieniowanie UV.
Bejca drzewna jest wykonana na bazie mieszanki  smół drzewnych wykonanych z różnego rodzaju drewna. Tak jak i w przypadku smół drzewnych do podwalin, kontaktu z gruntem i wodą oraz do elewacji i tarasowych są w produkowane farmaceutycznie. Dzięki temu nie zawierają szkodliwych substancji smolnych.

Jeżeli spodoba Ci się ten artykuł wspomóż mnie – Postaw mi kawę na buycoffee.to

Bejca smolna.

Bejca ta jest bejcą acetonową co powoduje jej dobre równomierne nakładanie, a także szybki czas schnięcia. W związku z tym zalecamy stosowanie masek ochronnych górnych dróg oddechowych. W czasie używania w pomieszczeniu zamkniętym na dużych powierzchniach  dobrze jest przewietrzyć to pomieszczenie.
Naszymi bejcami zainteresowali się już zarówno budowniczy domów z bali, osoby robiące noże myśliwskie – barwienie rączek drewnianych do noży, a także rękodzielnicy.

Bejca działa zarówno dobrze na drewnie jak i na sklejkach. Na początku planujemy jej sprzedaż w opakowaniach 0,5, 2 i 5 litrowych. Oczywiście w przypadku zamówień w większych opakowaniach – np. 20 l nie będzie z tym problemu.

Bejca smolna 3 odcienie

Bejce smolne produkujemy w trzech odcieniach. Jasna, średnia i ciemna. Próbki znajdujące się na zdjęciu po lewej stronie wykonane są na gładkich deskach (szlifowanych). Należy pamiętać, że kolor – odcień bejcy na drewnie “mniej obrobionym” będzie ciemniejszy.  Warto wypróbować bejce w trzech odcieniach aby sprawdzić odcień na konkretnym drewnie, które ma zostać zabarwione.

Już wkrótce znajdą się one w naszym sklepie.

Rutkowscy naturalne domy z baliRutkowscy domy z bali naturalnych – dystrybutor produktów HMF24.pl.

Mamy przyjemność Was poinformować, że firmy Rutkowscy naturalne domy z bali będzie sprzedawać nasze produkty sygnowane ich marką siedzibie swojej firmy w Bieszczadach.
Od co najmniej 6 lat nasze produkty są używane przez tą firmę do barwienia i zabezpieczania drewna.