Impregnaty naturalne Kelmolis i Hmf24.pl – w roku 2018.

Impregnaty HMF24_plImpregnaty naturalne Kelmolis i Hmf24.pl – w roku 2018.

Impregnaty naturalne, których sprzedażą zajmuje się nasza firma stają się coraz bardziej popularne.
Z roku na rok przybywa nam nowych Klientów, którzy stawiają na naturalne i trwałe zabezpieczenie swoich domów, ogrodzeń itp.

Tak też było w mijającym roku. Odwiedziliśmy wiele miejsc w Polsce gdzie pomagaliśmy dobierać odpowiednie preparaty do danych zastosowań.

Impregnaty naturalne sprzedawane przez naszą firmę dotarły w tym roku do obszarów Natura 2000, Parków Narodowych, lasów Państwowych a także zainteresowało się nimi wielu architektów.

Kilka lata bycia na rynku polskim gruntuje zarówno markę litewską Kelmolis jak i HMF24.pl.

W roku 2018 bezkonkurencyjny okazał się nasz olej lniany do drewna. Zostało zabezpieczone nim wiele nowo wybudowanych domów jak i domy drewniane po renowacji.
Warto wspomnieć, że również olej lniany wraz z Ekotepem – smoła drzewna był częstym wyborem do zabezpieczania łodzi drewnianych.

Impregnaty – niższe ceny na w roku 2019?

Być może zwiększona liczba sprzedaży impregnatów w tym roku zaowocuje obniżką cen na impregnaty w roku 2019. Są prowadzone w tym temacie rozmowy z naszymi partnerami. Mamy wstępne zapewnienia, że odbiorcy naszych impregnatów do większych inwestycji otrzymają korzystne rabaty. Jak to będzie  z cenami detalicznymi okaże się wkrótce. Mimo umacniającego się Euro będziemy starali się aby za większą sprzedażą podążały bardziej atrakcyjne ceny.

Impregnaty naturalne, które oferujemy być może powiększą swoją rodzinę w Polsce w roku 2019.
Otrzymaliśmy bowiem propozycję wyłącznej dystrybucji w Polsce produktów, których nie posiadamy jeszcze w swojej ofercie.
Rozmowy na ten temat trwają cały czas. Jeżeli pójdą one po naszej myśli to zwiększy się asortyment impregnatów budowlanych, a także meblarze i rękodzielnicy otrzymają od nas ofertę dobrych i naturalnych produktów.

To wszystko jeszcze przed nami.