Impregnat olej bielony. Nowość od HMF24.pl

Impregnat olej bielony. Nowość od HMF24.pl

Słuchając naszych Klientów dostrzegamy ich potrzeby, a w związku z zapleczem produkcyjnym i nabytą wiedzą jesteśmy w stanie stworzyć dla Was produkty spełniające Wasze oczekiwania.

Sugestie zajmujące się meblami drewnianymi oraz rękodzielnicy i fani decoupage pisali do nas w sprawie oleju, który nie będzie zbyt mocno przyciemniał drewna lub według innych “zażółcał” go.

Impregnat olej lniany bielony jest już dostępny w sklepie HMF24.pl

Uwaga ! Olej bielony nie znaczy, że preparat służy do bielenia drewna. Jest on jedynie lekko zabielony pewnym gatunkiem ziemi oraz lekko destylowany.

Dzięki temu zarówno nie “zażółca” drewna, a także nie posiada praktycznie zapachu typowego oleju lnianego surowego do drewna.

Dzięki dobrej współpracy z największymi producentami oleju lnianego w Europie wykonującymi dla nas oleje według określonych przez nas parametrów i specyfikacji jesteśmy w stanie oferować Wam naprawdę dobre ceny na 100% oleje lniane, a nie jak to najczęściej bywa mieszanki roślinnych, które nie powinny być stosowane do drewna.

Myślę, że olej bielony przypadnie wielu osobom do gustu.

Olej lniany ze smołą drzewną HMF24.pl.

Kolejnym opracowanym przez nas produktem, który trafi już lada moment do sprzedaży będzie olej lniany ze smołą drzewną.

Jest to produkt, który ma wypełnić przestrzeń cenową pomiędzy najwyższej jakości smołami drzewnymi firmy Kelmolis, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce, a olejem lnianym surowym do drewna.

Olej lniany ze smołami drzewnymi to nasza propozycja do zabezpieczenia drewna elewacyjnego, domów z bali, architektury ogrodowej itp.

Jest to mieszanka smół drzewnych, oleju lnianego, terpentyny i różnego rodzaju żywic. Czyli produkt podobny troszkę do znanego już Wam Ekotepu.
Niestety skoro ma być to produkt tańszy od ekotepu, to musi on być uboższą mieszanką smół drzewnych i żywic.

Stanowi on za to jakąś alternatywę pomiędzy smołą drzewną produkowaną według dawnych receptur (Ekotep), a olejem lnianym surowym do drewna.

Już wkrótce zaprezentujemy Wam kolor naszego pierwszego oleju lnianego ze smołą drzewną i udostępnimy go w naszym sklepie.

Z naszych obserwacji wynika, że produkt ten mimo lekko zubożonego składu posiada parametry lepsze niż oferowane przez niektóre firmy tanie produkty nazywane smołą drzewną.