Smoły drzewne – Ekotep 148 do łodzi w Polsce.

Smoły drzewne do kontaktu drewna z ziemią i wodą EkotepSmoły drzewne – Ekotep 148 do łodzi w Polsce.

W mijający weekend wybraliśmy się do Krutyni gdzie zostaliśmy zaproszeni przez właściciel łodzi służących do przejażdżek Krutynią aby zaprezentować mu nasz produkt smoły drzewne – Ekotep 148. Obecnie posiadamy polski odpowiednik Ekotepu 148 – kliknij tu. Są to smoły drzewne do kontaktu drewna z wodą i ziemią.

Piękna jesienna aura sprzyjała podróży. Wróciły wspomnienia letnich wyjazdów do naszych Klientów znajdujących się w tej części Mazur. Wtedy można było korzystać nie tylko z pięknych widoków ale także z kąpieli w mazurskich jeziorach i w Krutyni.

Dlaczego wybór padł na Ekotep? Właściciel łodzi chcę aby rzeka (Krutynia) nad którą mieszka była tak cudowna i nie zanieczyszczona chemią chemią jak do tej pory. Oczywiście ma świadomość, że to pobożne życzenie nie zależne tylko do niego.
Chcę jednak rozpocząć propagowanie natury w zabezpieczaniu drewna oraz sprawdzić zasłyszane o działaniu smół drzewnych informacje.
Do tej pory łodzie były zabezpieczane produktami marketowymi i po jednym sezonie łodzie nadawały się do remontu.

W związku z powyższymi chce spróbować jak zadziała ekologiczny i naturalny preparat. Łodzie te są łodziami jak widać płaskodennymi. Ich burty wykonane są z grubej sklejki, a podłoga / dno i ławki z drewna sosnowego.
Po rozmowach i próbach koloru doszliśmy do wniosku, że łódź zabezpieczą smoły drzewne Ekotep 148 i Ekotep 119.

Część zewnętrzna zostanie pomalowana dwukrotnie Ekotepem 148 , a wnętrze łodzi ( podłoga i ławki) Ekotepem 119 do tarasów o zwiększonej odporności na ścieralność.

Będzie to niewątpliwie dobry test na wytrzymałość naszych produktów. Oczywiście odczuciami i prawdopodobnie samym zabezpieczaniem łodzi podzielimy się z Wami na naszej stronie. Może również w formie relacji video.

Informacje – info@hmf24.pl , tel 577-149-841