greenweyŻycie bez chemii – GrenWay dla każdego.

Życie bez chemii? Czy jest to możliwe w dzisiejszych czasach? Zapewne nie da się całkowicie uniknąć chemicznych produktów. Stykamy się z nimi na każdego dnia. Pomimo różnych programów ekologicznych i wielu rozmów na ten temat ciężko mi było przez ostatnie lata znaleźć ekologiczne i naturalne produkty do czyszczenia domów z drewna naszych Klientów, których zaopatrujemy w naturalne impregnaty. Takich próśb była naprawdę wiele.

Jak to w życiu bywa pewne rozwiązania przychodzą nagle i niespodziewanie. Tak stało się również japońskimi produktami firmy GreenWay. Nie będę przeciągał i opowiadał jak do tego doszło bo warto skupić się na innych sprawach. Powiedzmy, że był to telefon od przyjaciela.

Życie bez chemii zaczęło nabierać realnych kształtów.

Z grubsza mówiąc są to różnego rodzaju czyściki oraz jak na dzień dzisiejszy kilka środków myjących opartych na naturalnych produktach.
I tu przeżyłem lekki szok z powodu ilości produktów i różnorodności ich zastosowań. Pooglądałem filmiki o tychże produktach i z lekkim niedowierzaniem zacząłem sam testować. Robią naprawdę wrażenie. Efekt widać od razu. Ale szczęka opadła mi do samej ziemi kiedy pierwszy raz od kiedy jestem kierowcą (około 30 lat) udało mi się umyć idealnie szybę przednią od wnętrza samochodu. Umyć to mało powiedziane. Poza tym, że szyba jest idealnie czysta to zrobiłem to w kilkadziesiąt sekund. Bez żadnych smug i temu podobnych.

Wszystko to za sprawą solidnie wykonanych z włókien opatentowanych przez japońską firmę czyścików. Tylko czyściki i woda. Szok !
Podobne wrażenie wywołał na mnie ręcznik do samochodu. Z jego pomocą i zaledwie dwoma litrami wody można umyć dosłownie w oka mgnieniu samochód. Ale czy tylko samochód? Otóż w czasie ostatniego pobytu u naszej Klientki z powodu braku jakiejś ścierki wziąłem wcześniej wspomniany ręcznik i zacząłem myć drewnianą elewację domu zabezpieczonego Linotepem kilka lat tamu. Cudeńko!

A teraz kilka słów o możliwości działań w dążeniu zieloną drogą.

GreenWay to nie tylko sposób na życie bez chemii. To także sposób na swój własny biznes bez żadnych umów i zobowiązań. Przyjazne warunki i możliwości zarobkowania lub oszczędzania. Zakupy można robić przez sklep internetowy lub przez partnerów GreenWay. Zamówienia przychodzą w ciągu około 3-4 dni roboczych z Czech. Tam właśnie znajduje się centrum dystrybucji na Europę.  Wszystkie produkty posiadają 2 letnią gwarancję.


Jeżeli macie jakieś pytania zapraszam do kontaktu: tel. 577-149-841, email info@greenwayeko.pl lub info@hmf24.pl Pomogę w czym mogę 🙂
Rejestracja w sklepie GreenWay zarówno Klient indywidualny jak i chcący prowadzić swój biznesowy – KLIKNIJ TU.

Już wkrótce nowe produkty  dostępne w Europie. 


W niedługim czasie zaczną się pojawiać różne suplementy diety, odżywki, olejki eteryczne i wiele, wiele innych produktów w 100% naturalnych. Firma na rynku polskim

Jak oszczędzać?

Robiąc zakupy za pewne kwoty w sklepie internetowym firma GreeWay zwraca część pieniędzy na Wasze konto sklepu. Możecie także dostać punkty na różne prezenty.  Tego wszystkiego możecie dowiedzieć się po rejestracji w sklepie internetowym i dołączeniu do grupy na facebook, telegram, itp.

Jak prowadzić biznes z GreenWay ?

Jak pewnie niektórzy z Was się domyślają, a ja nie mam zamiaru tego ukrywać jest działalność typu MLM. Czyli tworzenie sieci sprzedaży. W obecnych czasach nie jest to nic niezwykłego. Np. Żabki są również pewną odmianą takich sieci.  Nie jest to jednak istotne. Namawiać na siłę nikogo nie mam zamiaru. Tak jak napisałem wcześniej: nie ma żadnych umów i zobowiązań. To czy chcesz zarabiać czy tylko kupować zależy tylko od Ciebie. Tak czy inaczej korzystasz z tej samej platformy zakupowej.  Możesz zaopatrywać swój sklep. To także jest dozwolone. Otrzymujesz faktury.
Napewno sporo większe pieniądze pieniądze przyniesie stworzenie przez Ciebie sieci sprzedaży. Ale to już zależy tylko od Ciebie. z mojej strony wygląda to tak, że produkty GreenWay znajdą się w naszym sklepie lub/i będzie można je kupować w sklepie GreenWay.  To wszystko jest do przemyślenia jeszcze. Aczkolwiek sprzedaż już została rozpoczęta. Dlaczego? Te produkty dają efekt od razu !!! Widać czy działają czy nie. Pomimo istniejących wielu filmów w sieci GreenWay zachęca wszystkich użytkowników do dzielenia się swoimi filmikami i opiniami. Tak więc już wkrótce pojawią się pierwsze filmy produktów, które teraz osobiście testuję.

Dlaczego warto wejść w ten biznes?

  • efekt produktów widoczny od razu,
  • firma jest na polskim rynku dopiero niecałe 3 miesiące co daje możliwość budowy sieci sprzedaży, która będzie na na górze systemu sprzedaży,
  • produkty posiadają dwuletnią gwarancję,
  • dobre wsparcie sprzedażowe,
  • klarowne warunki współpracy,
  • brak umów i restrykcji,
  • są ciekawe porady i opowieści online wielu ludzi biznesu ale nie jest to żadne pranie mózgu, a raczej wiele rzeczy, które pomagają nie tylko w biznesie ale i życiu.
  • można w każdej chwili zrezygnować nawet nie informując nikogo o tym fakcie.

Nie będę mówił o różnego typu przywilejach i nagrodach ponieważ ja osobiście o tym nie myślę. Dla mnie ważne jest to, że mam dobre produkty, dla naszych stałych i nowych Klientów. Jak dojdzie do tego, że kiedyś firma da mi w nagrodę Mercedesa to będzie miło, że w ten sposób nagrodziła moją pracę. Życie bez chemii lub z jej mniejszą ilością to także dla mnie nagroda.

Kilka przykładów – video.

Czyszczenie lustra:

Mycie samochodu ręcznikiem.

Prezentacja produktów – czyściki GreenWay

Zmywanie makijażu czyścikiem i wodą.

Co warto zamówić na start.

Jeżeli macie jakieś pytania zapraszam do kontaktu: tel. 577-149-841, email info@greenwayeko.pl lub info@hmf24.pl Pomogę w czym mogę 🙂
Rejestracja w sklepie GreenWay zarówno Klient indywidualny jak i chcący prowadzić swój biznesowy – KLIKNIJ TU.