Ogrodzenie w kilka chwil. Pastwiska, łąki, budowy, itp.

ogrodzenie w kilka chwil Ogrodzenie w kilka chwil. Pastwiska, łąki, budowy, itp.

Ogrodzenie, które możesz postawić w kilka chwil. Zabezpieczy Twój ogród, łąkę czy też pole przed dzikimi zwierzętami. A jeżeli jesteś hodowcą Twoje zwierzęta pozostaną w rejonie, który im wyznaczysz, a także nie dopuścisz do ogrodzonego terenu dzikich zwierząt.

Budujesz, a ogrodzenie planujesz postawić po jej zakończeniu ? Możesz na czas trwania prac wyznaczyć teren swojej działki za pomocą ogrodzenia, które w szybki sposób wytyczy granice. Zawieś na linkach tablice informujące o zakazie wstępu.

Dwa rodzaje ogrodzeń do szybkiego montażu.

Bardzo elastyczne słupki z elastycznego i wytrzymałego tworzywa, z których możesz stworzyć zagrodę, a także wytyczyć teren należący do Ciebie.

ogrodzenieSystem pozwała stworzyć przeszkodę w kilka chwil w dowolnym terenie. Elektryczny pastuch lub linki bez prądu.

W sprzedaży są dwa rodzaje słupków. Jedne wbijane w ziemię za pomocą młotka, a drugi rodzaj osadza się w ziemi stając na specjalnym „wypuście” nogą. Do ogrodzenia możesz użyć dedykowanych mocowań do linek ale także możesz mocować linki ogrodzenia w dowolny sposób. To nasza nowa oferta dostępna już w niebawem w naszym sklepie.

Dostępne w detalu jak i hurcie.

W związku z tym, że jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce tego systemu oferujemy jego dostępność zarówno w sprzedaży detalicznej jak i hurtowej. Osobom prywatnym chcącym zakupić większe ilości słupków zaoferujemy również atrakcyjne ceny. Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i wszystkie osoby oraz branże zainteresowane współpracą z nami.

Zastosowanie w:

  • hodowli bydła i koni,
  • ochronie sadów i łąk przed dzikimi zwierzętami,
  • wyznaczenie terenu budowy i terenu, który chcemy wyłączyć z użytkowania,
  • słupki z chorągiewkami mogą wyznaczać szlaki lub punkty orientacyjne (oznakowanie),
  • ich zastosowanie jest naprawdę duże.

OgrodzenieChcąc używać ogrodzenia elektrycznego typu „pastuch elektryczny” zapobiegającemu ucieczkę zwierząt lub ochronę zwierząt hodowlanych przed zwierzętami dzikimi należy zaopatrzyć się w system prądowy i odpowiednie linki, które można zawiesić na słupkach.
W przypadku kiedy ma zostać wytyczony teren wystarczy użyć linek syntetycznych lub stalowych.

Słupki do wbijania młotkiem.

Są one dostępne o średnicy: 8,10,12,16 mm i wysokości: 80, 90, 100, 120, 130, 140, 160 i 170 cm.

 Słupki z wypustem do wbijania nogą.

Występują w jednej średnicy – 10 mm i długościach 120 i 140 cm. Sprzedawane są one zarówno bez uchwytów do linek jak i z jednym lub dwoma uchwytami. Z racji szybkiego i łatwego montażu są one dedykowane do ogrodzeń typu „pastuch elektryczny” ale nie tylko.

Więcej informacji: info@hmf24.pl lub telefonicznie 577-149-841

ogrodzenie w kilka chwil