Mydło lniane – mydło naturalne HMF24- powraca

Mydło lniane naturalne do drewna betonu metalu i innych powierzchni hmf24Mydło lniane – mydło naturalne HMF24- powraca do drewna, betonu, metalu, itp

Mydło lniane – mydło naturalne – mydło do drewna i innych materiałów. Powraca do naszej oferty. Nakłonili nas do tego nasi stali Klienci, którzy używali tego naturalnego produktu.

Naturalne mydło z oleju lnu świetnie sprawdziło się w pielęgnacji domów z drewna, drewna ogrodowego i użytkowego. Jego skład jest tak prosty, że nie można go bardziej ograniczyć. Mydło produkujemy jedynie z oleju lnianego. Drugim składnikiem przy wytwarzaniu tego mydła jest NaOH – soda kaustyczna.

W związku z tym mydło to jest używane także do mycia ciała, włosów, naczyń, sztućców i wszelkich przedmiotów mających kontakt z żywnością.

Mydło lniane, które oferujemy posiada wysokie Ph.

W związku z tym, że mydło lniane świetnie radzi sobie ze wszelkimi zabrudzeniami, a także mchem, porostami czy innymi grzybami. Dzięki swoim właściwościom i naturalnemu pochodzeniu znajduje zastosowanie praktycznie wszędzie. Zarówno w jako idealny środek czyszczący w domu i na domu, ogrodzie, warsztacie i wielu innych.

Mydło lniane jednocześnie czyści i zabezpiecza.

Dlatego zapewne też znajduje duże zainteresowanie wśród właścicieli domów z drewna oraz innych konstrukcji drewnianych. W czasie zmydlania pozostaje część oleju w mydle lnianym, która nie zmydliła się do końca. Jest częścią mydła ale nie rozdziela się. Dzięki temu pozostawia ona w mytym drewnie cząsteczki oleju lnianego, które pomimo procesu zmydlania są w stanie się spolimeryzować. Dzięki temu uzupełnia w drewnie utleniające się polimery oleju lnianego.

Wkrótce na naszej stronie w bazie wiedzy przedstawimy Wam informacje jak i do czego warto używać nasze produkty. W tym także będą informacje na temat mydła lnianego. W wolnych chwilach będziemy opisywać wszystkie produkty na podstawie swojej wiedzy i ponad 10 letniego doświadczenia z tymi produktami. Do opisu nie używamy sztucznej inteligencji. Skraca ona pracę ale niestety jej opłakany skutek widać w niektórych aukcjach Allegro i temu podobnych serwisach 🙂

W wielu naszych postach na blogu HMF24.pl wyjaśniamy wiele spraw dotyczących impregnatów naturalnych. Czasami także obalamy mity, które zostały wykreowane przez sprzedawców, którzy poczuli nagle biznes w sprzedaży jakiś oleju, które mają służyć do impregnacji drewna. Informacje o tych produktach otrzymujemy od naszych stałych Klientów, a także nowych tych którym super oleje w jeszcze bardziej super okazjach niejednokrotnie wręcz zniszczyły drewno.

Zapraszamy do częstych odwiedzin naszej strony. To z pewnością zmotywuje nas do częstszego zamieszczania postów, filmów i zdjęć.