Herbaty – wybieramy najlepsze mieszanki.

 Herbaty – wybieramy najlepsze mieszanki.

Od wielu lat w naszej firmie pijemy różnego rodzaju mieszanki herbat. Ponieważ naszymi sąsiadami jest firma będąca bezpośrednim importerem herbat i kaw oraz wszelkich komponentów do ich mieszania sprawdzamy ich działanie w różnych porach roku.
Pomyśleliśmy sobie dlaczego nie mielibyśmy się podzielić z Wami naszymi obserwacjami i zaproponowaniem Wam, naszym zdaniem najciekawszych gatunków i mieszanek.

Jak wiecie picie odpowiedniej ilości płynów jest bardzo ważne dla organizmu człowieka. Dlaczego więc nie pić czegoś co ma wyborny smak, a przy okazji walory zdrowotne.
Mieszanki herbaty, owoców i często ziół  zawierają ważne dla człowieka substancje. Ważny też jest dobór herbat na daną porę roku. Np. herbaty zielone wychładzają organizm. W związku z tym są odpowiednie na ciepłą wiosnę i lato. Ale w zimie potrzebujemy raczej czegoś co nas rozgrzeje.

Niektóre herbaty i ich mieszanki pomagają panować nad wagą. Szczególnie osoby, których tryb życia jest „siedzący” powinny zadbać aby nadmiar tłuszczu był spalany.  Herbatami, które pomogą osiągnąć odpowiednią sylwetkę są herbaty Pu-Erh.

Dodatkowo herbaty Pu-Erh oczyszczają organizm z toksyn i wspomagają pracę wątroby. Herbata ta ma ziemisty posmak i nie wszyscy go akceptują. W związku z tym polecamy skorzystać z mieszanek Pu-Erh z owocami, które nadają im przyjemny smak i zapach.

W naszym sklepie polecamy Wam gatunki herbat i mieszanki, które naszym zdaniem mają najciekawsze właściwości, smak i aromat.
Na rynku często można natknąć się na „podrasowane” mieszanki zawierające najtańsze gatunki herbat dostępne w sklepach.

Powoli będą pojawiać się u nas kolejne sprawdzone przez nas rarytasy.

Ważne jest t aby zadbać o odpowiedni sposób zaparzania herbat. Gwarantuje to wydobycie  nich odpowiedniego smaku i właściwości. W tym celu warto skorzystać z naszej tabeliKliknij tu.

Nasi dotychczasowi Klienci znający jakość produktów które oferujemy do ochrony, konserwacji i barwienia drewna zaczęli korzystać również z naszej oferty herbat pochodzących od bezpośredniego importera, który nas w nie zaopatruje. Być może w niedługim czasie stworzymy swoje mieszanki na różne pory roku.

Zapraszamy do naszego sklepu – Hmf sklep