HMF24.pl

Impregnacja drewna, konserwacja i ochrona.

Czystość bez chemii – GreenWay

greenwey

greenweyGreenWay-zielona droga.

GreenWay to stosunkowa nowa na naszym rynku firma oferująca ekologiczne środki czystości.
Dzięki nim nie musimy używać żadnych środków chemicznych. Wystarczą oferowane przez firmę GreenWay czyściki woda, a czasem naturalne w 100% mydło w postaci podobnej do kartki papieru czy też mocniej działająca pasta. 
Aby sprostać wszelkim potrzebom w domu, biurze czy też w pielęgnacji samochodu GreenWay przygotowała różne produkty do poszczególnych zastosowań. Zostały stworzone na bazie japońskich włókien ponieważ właśnie firma z Japonii posiada jako jedyna na świecie patent na ich produkcję.

Nasi Klienci wiedzą doskonale, że

polecane przez nas impregnaty do drewna są doskonale przemyślanym naszym wyborem. Nie „łapiemy” czegokolwiek co wpadnie nam w ręce i co można sprzedać. Zanim coś polecimy sprawdzamy i testujemy aby móc z czystym sumieniem Wam polecić. To samo dotyczy produktów wyżej wspomnianej firmy. Szukaliśmy sporo czasu produktów do zapewnienia czystości w sposób ekologiczny w domach drewnianych naszych Klientów. Niestety dłuższy czas nie mogliśmy natrafić na nic rozsądnego. Oczywiście jak wiecie mamy mydło lniane, które świetnie spisuje się na zewnątrz budynków czy też do zmywania blatów, stołów drewnianych czy też mniejszych mebli drewnianych. Niestety w przypadku mycia ścian wewnętrznych mogłoby nastręczać więcej pracy.

Nieoczekiwanie zaprosił mnie znajomy mówiąc,

że ma naprawdę świetne produkty ekologiczne. Znając go ponad 25 lat i wiedząc jak stabilne i poważne biznesy prowadzi od lat, bez wahania wsiadłem do samochodu i ruszyłem w drogę.
Na miejscu powiedział mi o nich kilka słów i zaprezentował ich działanie. Powiem tylko tyle, że szczękę zbierałem z podłogi. Za pomocą czyścików i wody zmywał najgorsze zanieczyszczenia jakie wymyśliłem. Szyby w moim samochodzie wewnątrz z którymi walczyłem w pocie czoła uległy po kilku ruchach czyścikiem. Samochód umyty bez smug w 10 minut? Czemu nie. Wszedłem w to bez dłuższego zastanawiania się. Po powrocie do domu z wybranym wstępnie towarem zacząłem kolejne próby. Teraz ja miałem okazję patrzeć jak moi znajomi zbierają szczęki z podłogi.

Testujemy kolejne produkty firmy GreenWay. 

Zbieramy opinie naszych znajomych i wkrótce pokażemy Wam filmy z użycia tych produktów.
Niektóre z nich przetestowane o zaakceptowane przez nas znajdą się wkrótce w naszym sklepie. Opowiem Wam o każdym z nich w naszych filmach.
Teraz mogę powiedzieć tyle, że zrobiły na mnie i wielu moich znajomych wrażenie. Pomijając fakt, że są bardzo ekologiczne to pozwalają zaoszczędzić pieniądze na środkach chemicznych i czas na sprzątaniu domu, myciu samochodu, itp.

Dla kogo te produkty?

Myślę, że poleciłbym je na zasadzie „must heave”:

  • posiadaczom drewnianych domów
  • alergikom,
  • ludziom z problemami zdrowotnymi,
  • astmatykom,
  • ceniącym zdrowy styl życia,
  • młodym mamom dbającym o swoje pociechy,
  • osobom dbającym o środowisko i zdrowie najbliższych,
  • osobom chcącym zaoszczędzić czas na porządkach domowych,
  • lubiącym wywoływać efekt „WOW” wśród znajomych, itp, itd.

Wymieniać można byłoby jeszcze długo. Moim jednak zdaniem lepiej zobaczyć to na własne oczy.

Możesz kupować i używać, a także samemu sprzedawać.

Jeżeli zakupisz oferowane przez nas produkty GreenWay i poczujesz ich moc tak jak ja oraz, że warto aby inni też mogli się cieszyć jakością i ekologią ….
Możesz także sprzedawać te produkty. Wystarczy, że napiszesz info@hmf24.pl lub zadzwonisz na nasz numer 577-149-841.

W związku z tym, że jesteśmy w różnych miejsca naszego kraju dość często, możemy się pewnie też spotkać.
Już wkrótce filmy prezentujące te produkty.

Możesz także zobaczyć stronę firmy – kliknij tu

 

%d bloggers like this: